+420 608 750 703

Reference klientů

co nám napsali naši klienti

Když jsem se v r. 2015 rozhodl postavit si roubenku, moje představy byly hodně naivní a vůbec jsem jako laik netušil, jak náročný je to projekt. Měl jsem však ohromné štěstí, že roubenku stavěl pan Harabiš. I přesto že jsem stavbě nerozuměl , často nevěděl co vlastně chci a přes řadu problémů a změn, které z toho vyplývaly, mi vyšel ve všem trpělivě vstříc, pomohl problémy řešit a chalupu postavil k mé téměř naprosté spokojenosti. Nejen co se týče velmi vysoké kvality a provedení, ale i designu. Roubenka je jako z pohádky a i když měla sloužit jen na víkendy, je nám v ní tak dobře že v ní nakonec trávíme víc času než ve městě. 

Roubenka: https://www.roubenkaondrejnik.cz

Manželé Honza a Orianna

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Harabišovi, paní Harabišové a celé jejich „partě“, která nám zhmotnila náš dlouhodobý sen, roubenku v Krásné Hoře nad Vltavou. Již od prvního kontaktu po oslovení na nás působili velmi profesionálně a lidsky. Doporučili nám pro naplánování našeho snu skvělého pana projektanta, který po několika sezeních měl hotovo. Je až neuvěřitelné setkat se dnes s někým, kdo něco slíbí a dodrží slovo. Za práci, kterou odvedli moc děkujeme a vždy budeme velmi rádi vzpomínat na jejich preciznost, pracovitost a vstřícnost. Vždy když jsme na stavbu přijeli, viděly jsme obrovský kus práce, o který stavba postoupila kupředu. Jsme rádi, že jsme jako zhotovitele zvolili firmu Dřevostavby Harabiš a vřele ji můžeme doporučit všem, kteří chtějí mít ze stavby radost a ne starost.

Věra G. a Petr V., prosinec 2020

Tak se staví sen! Od prvního kopnutí do země, po nastěhování do naší vysněné roubenky uplynulo necelých 7 měsíců a to díky společnosti pana Harabiše, která svou perfektní organizací a precizností zhmotnila náš sen, který ve všech směrech nejen že naplnil, ale v mnohém předčil naše očekávání. Ještě jednou Vám děkujeme.” Kdyby jste někdy měli cestu kolem, rádi se s Vámi setkáme.

Pavel a Pavla Sýkorovi, září 2019

Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Harabisovi za krásnou roubenku,která byla jak kvalitně tak rychle postavena.S panem Harabišem byla vždy výborná spolupráce a pokud jsme si s něčím nevěděli rady byl nám ve všem nápomocný a dobře nám poradil.S paní Harabišovou jsme si hezky rozuměli vše nám pomohla vyřídit a poradila i ohledně interiérů.Ještě jednou moc děkujeme.Firmu pana Harabiše můžeme jen doporučit.

Rodina Hoďáková , únor 2019

Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě Harabiš za poctivě odvedenou práci na našem vysněném domečku. Vše bylo zhotoveno k naší spokojenosti a všechny naše připomínky byly bez problému vyřešeny. V dnešní době se jen těžko hledá firma, která Vám vždy zvedne telefon,co slíbí dodrží a  někdy i dobře poradí, pokud se rozhodujete a nevíte, které řešení vybrat. Taky co se týče ceny, vše odpovídalo odsouhlasenému cenovému návrhu a žádné tzv. více práce se neúčtovaly, tedy pouze v případě , že jsme si některé změny za pochodu prosadili sami. Jsme  s manželkou moc rádi , že jsme si  firmu dřevostavby Harabiš vybrali a s klidným srdcem ji můžeme doporučit všem, kteří hledají firmu s poctivým jednáním, špičkově odvedenou práci a normálním lidským přístupem.
Ještě jednou moc děkujeme.

Lašákovi, leden 2019

Rád bych Tímto poděkoval panu Harabišovi a jeho týmu za perfektně odvedenou práci na stavbě roubenky „na klíč“. Stavbu jsem si nechal postavit cca 1,5 hodiny od mého bydliště a měl jsem zprvu obavy ohledně pohlídání si kvality výstavby takto na dálku. Pan Harabiš mi byl sympatický svým otevřeným přístupem již od prvního setkání na veletrhu a můj první dojem se pak potvrdil při následným jednáních a nakonec i v průběhu celé výstavby. Co jsme si dohodli, to platilo, pan Harabiš byl na stavbě často přítomen a na kontrolních a konzultačních dnech jsem pana Harabiše a jeho pracovníky musel vždy pochválit. To beru jako největší výhodu spolupráce s panem Harabišem, protože to rozhodně není v současném stavu kvality odvedené práce ve stavebnictví standardem. Pan Harabiš má nejen schopné pracovníky se dřevem, ale rovněž spolupráce s kmenovým instalatérem a elektrikářem vždy proběhla ke společné dohodě a spokojenosti. Roubenka mě i mé rodině nyní již téměř rok dělá radost a pocit z pobytu v masivní dřevostavbě je k nezaplacení.

Ing. Stanislav Šulc, listopad 2018

Chtěla bych tímto velmi poděkovat firmě Dřevostavby Harabiš s.r.o., za realizaci víkendové chaty. Jmenovitě velmi děkuji panu Harabišovi, je to úžasný, pracovitý a férový člověk. Nejen že mi perfektně postavil chatu, ve které se dá bydlet prakticky celoročně, ale pomohl mi navíc ochotně se spoustou dalších věcí kolem stavby, které řešit vůbec nemusel. Strážným andělem firmy je paní Harabišová. Bez její pomoci a vstřícného přístupu by ještě teď snad nebyly vyřízeny ani papíry k povolení stavby, plus spoustu dalších záležitostí, které především administrativně musí každý stavebník absolvovat. Manželé Harabišovi jsou sehraný tým, na který je opravdu spoleh, což je v dnešní hektické době spíše vyjímkou. Můžu proto každému, kdo se na firmu Dřevostavby Harabiš s.r.o. obrátí, tuto firmu upřímně doporučit. Ještě jednou děkuji Harabišovi a přeji Vám spoustu dalších spokojených klientů.

Ivana Riessova, prosinec 2017

Moc děkujeme za krásné a milé hodnocení naší práce. Velmi si toho vážíme.

S pozdravem manželé Harabišovi

Stavba chaty včetně natření interiérů a exteriérů proběhla v podstatě za 4 dny. Nutno podotknout, že takřka po celou dobu pan Harabiš a jeho kolegové pracovali za nekončícího deště. Je výborné, že jsme s přípravou stavby a papírováním měli minimální starosti a vše zařídila paní projektantka. Firmu Dřevostavby Harabiš mohu doporučit.

František , Plzeň, 2016

Děkujeme, přejeme pohodově strávené víkendy na chatě.

Zdeněk Harabiš

Nejvíce na práci firmy Dřevostavby Harabiš oceňujeme osobní přístup majitele a jeho zaměstnanců, ochotu přizpůsobení se specifickým požadavkům zákazníka a detailní vysvětlení všech “pro a proti”, vč. doporučení nejlepšího technicko-komerčního řešení. Přímočarý a otevřený styl jednání může být pro někoho poněkud zvláštní, nicméně v našem případě se maximálně osvědčil. Ono je rozdíl jednat s majitelem firmy, který se osobně pohybuje na všech svých stavbách, nebo s někým, kdo většinu času sedí v kanceláři a v teple popíjí kávu …vše má své a výběr vhodného dodavatele si každý musí pečlivě zvážit sám. Závěrem bychom rádi dodali, že rozsah domluvených prací na naší stavbě byl proveden v dohodnutém termínu, rozpočtu a bez vad. Hodně štěstí při výběru dodavatele a vlastní stavbě!

František a Eva, Plzeň, 2016

Osobní přístup je velmi důležitý pro mě a proto si vážím Vašeho hodnocení naší práce.

Děkuji za celý tým firmy Dřevostavby Harabiš, Z.Harabiš

Jelikož nemám dobré zkušenosti s velkými firmami (kde pravá ruka neví, co dělá ta levá), velmi oceňuji jednání a domluvu přímo s majitelem firmy panem Harabišem (žádní zástupci nebo prostředníci), který přijel osobně obhlédnout místo budoucí stavby a na místě navrhl nejlepší řešení. Díky bezproblémové komunikaci šlo vše hladce a chata díky precizní práci montážnímu týmu během jediného dne stála. Co víc si přát.

K. Sedlák, Vyškov, květen 2016

Děkuji a přeji krásné chvíle strávené na chatě.

Z.Harabiš

Dobrý den pane Harabiš, ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za výbornou spolupráci při realizaci naší chaty u Sázavy a napsala k tomu pár vět. Vaše společnost nás oslovila již na Veletrhu dřevostaveb a vzhledem k pozitivnímu přístupu pana Harabiše už na výstavě, jsme si velmi přáli, abychom mohli navázat spolupráci právě s vaší společností. Milým překvapením pro nás byla obrovská vstřícnost v dalších jednáních oproti ostatním firmám a hlavně ochota vyjít vstříc ne úplně standardním požadavkům a dohodám. Pan Harabiš nás před podpisem smlouvy pozval na prohlídku rozestavěného srubu, kde nám vše ochotně vysvětlil a následně poradil i s doděláním elektra a podobně. Domluvený termín realizace vyšel přesně na slíbený den a realizace proběhla v elmi rychle a pro nás bezproblémově. Ač se jednalo "pouze" o stavbu chaty, neměli jsme ani v nejmenším pocit, že by nám byla věnována menší péče než při stavbě domu. S přítelem se pohybujeme oba ve stavebnictví a musíme říct, že bychom si přáli,aby takových firem bylo jenom víc a víc. Vřele vás všude chválíme a doporučujeme. Přejeme vám hodně dalších spokojených zákazníků a ať se vám práce daří jako doposud!

Marcela Straková a Milan Kandalík, září 2015

Děkujeme za slova chvály, moc si toho vážíme. Chata je to velmi pěkná a tak přejeme jen příjemné chvíle strávené na chatě.

Harabišovi

Tímto krátkým textem bychom chtěli s manželkou poděkovat firmě Dřevostavby Harabiš, za realizaci střechy na našem rodinném domě. Od počátku zakázky jsem byl ušetřen jakýchkoliv zbytečných starostí s ní. Střechu jsme si nechali zhotovit na klíč, kde pan Harabiš navrhl řešení výroby dřevěných vazníků, výběr materiálu, dopravy a realizace. Naše jediná starost byla vybrat barvu a typ střešní tašky. Samotná realizace probíhala rychle a bez zbytečných zdržení.Po realizaci nám nezůstal přebytečný materiál, ve kterém bychom měli utopené finance. Celkově hodnotím zkušenost s firmou velmi pozitivně a děkujeme všem zaměstancům firmy za realizaci.

Manželé Vandlíkovi, obec Albrechtičky, říjen 2015

Rádo se stalo, děkujeme.

Z.Harabiš

Dobrý den pane Harabiši, chtěl jsem Vám vyjádřit naše neskonalé díky za skvěle provedenou práci. Sice jsem u toho nebyl, ale dle svědectví mé matky Vaši zaměstnanci pracovali velmi pilně a neuvěřitelně rychle, takže si zaslouží nejen naše uznání a obdiv, ale i pochvalu do Vás. Zůstávám s pozdravem a s mnoha díky.

PhDr. Tomáš Baletka, PhD., červenec 2015

Děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že jste spokojeni.

S pozdravem Z.Harabiš

Po narození vnoučete jsme se začali zajímat o možnost přestavět naši dosloužilou dřevěnou chatku u Prahy na moderní a pohodlné místo pro víkendový a letnípobyt tří generací. Pro dřevostavby jsme měli odjakživa slabost a tak začalo hledání inspirace na webu. Brzy sme narazili na rodinnou firmu Harabiš a na jejíchstránkách i na referenční projekt dřevostavby, který nám vyhovoval jak svou základní dispozicí, tak i rozměrově. Rychle jsme si domluvili návštěvy jak realizacenámi předvybraného typu dřevostavby, tak na nedalekém právě rozpracovaném objektu, kde nás doslova fascinoval tým pana Harabiše přímo v akci přidokončovacích pracích.Pak jsme už zajeli na poslední referenci přímo k Harabišům do Lubiny a začali spolupracovat na projektu i ten nám firmazprostředkovala v rámci dodávky na klíč. Naše představa byla jasná příští velikonoce by měl být objekt kompletně hotový... Řízení na stavebním úřadě trvalo odost déle, než jsme původně předpokládali, tak jsme tuto fázi využili k rychlému vybudování zahradního domku stejnou základní "harabišovskou" technologií.Když už jsme nakonec nezbytný papír s razítkem v červenci dostali, začali jsme se základovou deskou (tu nám zajišťoval místní dodavatel) a v polovině září užnastoupil pan Harabiš a vše začalo jít rychle dopředu. I s nezbytnými technologickými pauzami a v obvykle dost nepříznivých povětrnostních podmínkách jsme skutečně mohli týden před letošními Velikonoci podepsat závěrečný předávací protokol – a začít se kochat kvalitně provedeným dílem: roubenkou pro třigenerace, která v sobě při tradičním vzhledu skrývá moderní technologie a pohodlí nového století. Jsme s výsledkem moc spokojeni a celému týmu kolem panaHarabiše děkujeme za vzorně provedené dílo na klíč, za trpělivé zohledňování našich možná nezvyklých přání a za celkový vstřícný a odpovědný přístup k zákazníkovi. Díky!

Skolkovi, duben 2014

Rád bych poděkoval za velmi milé hodnocení, stavba RD byla pro nás výzva a jsem rád, že vše je tak, jak jste si přál.

S pozdravem
za tým Dřevostavby Harabiš, Z. Harabiš

Ráda bych touto cestou poděkovala společnosti Dřevostavby Harabiš za návrh řešení, zhotovení, realizaci a montáž mého dřevěného domečku u Chlumce nad Cidlinou. Nejsem zvyklá psát reference, ba naopak, reference podobného typu vůbec nepíši, ale v případě společnosti pana Harabiše nemohu jinak. Celá naše spolupráce byla vyjádřením skutečné profesionality celé jeho společnosti. Od zhotovení projektu až po usazení stavby na pevné základy proběhlo vše bez nejmenších problémů. Společnost pana Harabiše mohu jen a jen vřele doporučit.

Jolana Raisová, únor 2014

Velmi děkujeme, že jste udělala vyjimku a napsala nám krásné hodnocení naší práce. Moc si toho vážíme.

Z.Harabiš

Firma pana Harabiše mě zaujala už svými stránkami. Nádherné srubové domečky, které dýchají pohodou již z fotek, o takovém jsem vždy snila. Po intenzivním hledání, byli jediní, kteří měli profesionální stránky s podrobným popisem, vysvětlením technologií, nafocením postupů staveb atd. a důležité - ukázky nacenění domů, detailně rozpracované po částech. Většina firem má na stránkách jen cenu hrubé stavby, stavby na klíč a pak výzvu „kontaktujte nás pro bližší údaje“, a to potenciálního klienta stojí neskutečně času, dopisování, telefonování a ježdění, aby zjistil podrobnější informace. Při spolupráci s panem Harabišem jsme velice ocenili naprosto rovné a vstřícné jednání, pružnost a rychlost, se kterou nabízí jednotlivá řešení a návrhy stavby. Právě jsme ve fázi zařizování hotového domečku snů a jsme naprosto spokojeni. Je krásný, precizně provedený a nejen my, ale každý, kdo přijde na návštěvu, říká, že se v něm cítí moc dobře. Jsme vděční, že jsme našli a že vůbec ještě existuje někdo s puncem „starých kvalitních řemeslných časů“ ve všech směrech, svým jednáním, kvalitou práce, spolehlivostí, rychlostí. Sledování růstu našeho domečku jsme si tak mohli díky firmě pana Harabiše vychutnat opravdu s radostí, bez nervů, bez starostí, s důvěrou a splněním všech domluvených věcí. Celý jeho tým je dokonale sehraný a šikovný a tímto jim přejeme, ať se jim jejich krásné řemeslo nadále daří, stále je těší a ať se nikdy nenechají strhnout pokaženým příkladem českého stavebnictví šití horkou jehlou, ať si zachovají svoji unikátnost!

M.Vajnerová, červenec 2013

Chtěl bych Vám velmi poděkovat za krásné hodnocení, jsem rád, že mohu pracovat pro své klienty, kteří ocení poctivou práci.

Z. Harabiš

Když jsme po dvouletém hledání narazili na firmu Zdeňka Harabiše, netušili jsme jak bezproblémová a příjemná spolupráce nás čeká. Jako každý stavebník na počátku s notnou mírou hrůzy a nejhorších očekávání na základě špatných zkušeností stavebníků, kteří stavěli subdodavatelsky, jsme firmu kontaktovali, a musíme říci, že zkušenost s firmou Dřevostavby Harabiš nás víc než pozitivně zaskočila. Již od počátku nás pan Harabiš velmi otevřeně nechal nahlédnou tzv. do kuchyně firmy, pozval nás na právě realizovanou stavbu, vše potřebné vysvětlil, přispěl radami a doporučil kontakt na předchozí spokojené zákazníky. Ač jsme zpočátku nevěřili, že sekce hodnocení zákazníků na stránkách firmy může být reálná, můžeme říci s velkou radostí, že jsme dalšími spokojenými zákazníky této firmy. Velmi oceňujeme seriozní a naprosto profesionální přístup firmy Dřevostavby Harabiš, která se s kompletní péčí postarala o naši stavbu na klíč, ať již cennými radami při tvorbě projektu a vizualizace, tak i pružnou reakcí na naše mnohdy velmi těžko realizovatelná "zlepšení" v průběhu stavby. Co však oceňujeme nejvíc, je především kvalita provedené práce, která je vidět v preciznosti každého detailu, kterým se dnes, kdy píšeme tento názor, můžeme znovu a znovu spokojeně kochat již v hotovém domě. Nelze nevyzdvihnout ani přesnost v dodržení termínu dokončení stavby a dohodnuté ceny domu a konečně velmi přátelský přístup celé firmy a především pana Harabiše. S potěšením můžeme říci, že stavět s touto firmou byla radost, a pan Harabiš má být na co hrdý. Firmu Dřevostavby Harabiš můžeme všem jen doporučit.

Manželé Rakošanovi, duben 2013

Děkujeme moc, jsme rád, že jste byli spokojeni s naší práci, bylo nám ctí pro Vás postavit Váš vysněný dům.

Za firmu Dřevostavby Harabiš, Zdeněk Harabiš

Před třemi lety jsme se rozhodli pro stavbu roubeného domu,více jak rok jsme hledali firmu, která by tuto stavbu zrealizovala. Navštívili jsme několik staveb realizovaných různými firmami a na základě spokojenosti zákazníků jsem se rozhodli pro firmu dřevostavby Harabiš.Již první jednání s p.Harabišem na nás působilo velice příjemně a profesionálně.Fa nám zajistila kompletní projektovou dokumentaci a nabídla nám pro naši lepší představivost 3D studii. Přesto že jsme se stavbu rozdodli provádět dodavatelsky neměla fa p. Harabiše problém přizpůsobit se jednotlivým subdodavatelským firmám.V našem případě se jednalo o stavbu dvou objektů, o to složitější bylo zkoordinovat jednotlivé termíny realizaci. Samotná realizace stavby fi p.Harabiše probíhala neskutečně rychle a ve vysokém standardu.Všichni jeho zaměstnanci vykazuji znaky vysoké profesionálnosti a manuální zručnosti.Po pozitivní zkušenosti s touto firmou jsme započali litovat, že jsme se nerozhodli pro stavbu na klíč,ušetřili bychom si spoustu nervů a starosti.Všem potencionálním zájemcům o výstavbu roubenky můžeme tuto firmu vřele doporučit. Panu Harabišovi a jeho kolektivu děkujeme a přejeme jim spoustu nových spokojených zákazníků.

Langovi , Roubenka, Nová Pláň

Pane Langa i já bych rád poděkoval Vám, že jste nám svěřil stavbu Vašeho domu, který byl pro nás opravdovou výzvou . Vaše roubenka dostala ocenění jako 2. nejkrásnější stavba roku 2014. Děkujeme, že jste nám to umožnil. Přejeme Vám krásné bydlení ve Vaší krásné roubence.

S pozdravem Zdeněk Harabiš

Našim vysněným typem stavby byla od začátku roubenka a stavby p. Harabiše se nám v tomhle směru velmi zamlouvaly a navíc jsme na jejich práci slyšeli jen samá pozitiva. A tak jsme se rozhodli pro spolupráci právě s nimi. A již od úplného počátku nás přesvědčovali, že jsme udělali dobře. Již při přípravě projektu nám p. Harabiš byl velmi nápomocen a rozumně radil, co je pro naší představu o bydlení nejpřijatelnějším řešením. Rychlost výstavby, profesionalita řemeslníků, ale také jejich ochota poradit, případně konzultovat další postup či změny byly při našem vlastním pracovním vytížení více jak pozitivní. Průběh výstavby byl bezproblémový a i se subdodavatelskými firmami jsme nadmíru spokojeni. Vřele doporučujeme tuto firmu pro spolupráci na jakékoli další pohádkově vysněné stavby RD.

Manželé Salamoni, září 2012

Děkujeme, stavba roubenky na tak krásném místě se stavěla sama.

Z.Harabiš

Připojujeme se k spokojeným zákazníkům firmy Dřevostavby-Harabiš. Právě jsme ve fázi dokončení hrubé stavby. Rádi bychom poděkovali p. Harabišovi a všem pracovníkům jeho firmy za pečlivou a profesionálně provedenou práci na našem domku. Byla radost sledovat jak rychle stavba rostla. Jsme domluveni na další spolupráci. Oceňujeme především vstřícnost, rychlost, empatii, kvalitu práce a zkušené rady, které nám ušetřily spoustu peněz a starostí. Z našich zkušeností můžeme Dřevostavby Harabiš doporučit všem, kdo chtějí mít při stavbě svého dřevěného domu dobrý pocit z perfektně odvedené práce a krevní tlak v normě :-) Ještě jednou DĚKUJEME!

Manželé Glombicovi, Skalice - Kamenec (u Frýdku-Místku), únor 2012

Velmi si vážíme Vašeho hodnocení a jsme rádi, že jste spokojení. Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemně strávené chvíle ve Vašem novém domečku.

Z.Harabiš

Chtěli bychom poděkovat firmě Dřevostavby Harabiš za velmi vstřícný přístup při stavbě rekreační chaty v obci Čeladná.Oceňuji zejména vstřícné a profesionální jednání, snahu vyhovět požadavkům zákazníka, a v neposlední řadě také příznivou cenu.K rychlé realizaci stavby také pomohlo jednání a vyřízení všech potřebných dokumentů na stavebním úřadě.Firmu určitě dalším zájemcům doporučuji.

Karla Ondráčková, Ostrava, prosinec 2011

Děkujeme moc, rádo se stalo.

Z.Harabiš

Již dva roky si užíváme pohodu v rodinném domku zrealizovaného firmou Dřevostavby Harabiš. Od samého začátku se mi líbil profesionální přístup p. Harabiše k mým náročným požadavkům vznikl projekt Ben a posléze k jeho dokončením téměř na klíč. DOPORUČUJI i po zhotovení hrubé stavby dál s touto firmou pokračovat v konečném součtu to oceníte jak po stránce finanční tak hlavně psychické. Kdo stavěl nebo staví ví co to je stres, já jsem to nezažil, vše probíhalo s neuvěřitelnou pečlivostí a maximální vstřícností. Jen tak dál.

Zdeněk Košut a Jana Packunová, srubový dům BEN, březen 2011

Jsme rádi, že se Vám tak dobře bydlí ve Vašem domečku. Moc děkujeme a přejeme spoustu dalších, příjemných let strávených v roubence.

Z.Harabiš

Pro stavbu rodinného domku jsme si vybrali firmu pana Harabiše, protože se nám líbí typ domů, které staví (dřevostavba byl vždy náš sen) a hlavně na základě doporučení jeho spokojených zákazníků – dnes, když je naše stavba před dokončením, se k nim rádi připojíme. Svého rozhodnutí svěřit stavbu firmě pana Harabiše jsme prozatím nelitovali a jsme moc rádi, že jsme právě tuto firmu objevili. V dnešní době, kdy poctivost a solidní jednání není samozřejmostí, najde člověk u pana Harabiše velmi vstřícný a seriozní přístup k zákazníkům, snahu a ochotu vyhovět jejich přání a především kvalitní práci - všichni zaměstnanci této firmy pracují opravdu svědomitě, rychle a poctivě a zaslouží si velkou pochvalu. Jsme také velmi spokojeni i s dalšími spolupracovníky firmy (rozvody elektro, voda, topení atd.) - perfektní jednání a skvěle odvedená práce. Na firmu Dřevostavby-Harabiš se může zákazník opravdu spolehnout a všem dalším zájemcům ji můžeme určitě doporučit.

Helena Ocásková, Starý Jičín, únor 2011

Moc děkujeme, jsme rádi, že jste nám důvěřovala při stavbě Vašeho vysněného domu.

Za celý kolektiv Zdeněk Harabiš

Je to již téměř rok co bydlíme v naší nové chaloupce a jsme stále nadšeni. Stále teploučko,vuně dřeva a ta pohoda.A za to všechno vděčíme firmě Harabiš. Dům nám začli stavět koncem září 2009 a 1.března 2010 jsme se stěhovali do hotového. Perfektně mají vše zorganizované, přesnost, rychlost a kvalita -tak se musí hodnotit tato firma/doufám,že moc nezpychnou). Dům jsme nechali stavět na klíč a my jsme si jen vymýšleli.Vybrali jsme si velice dobře ,nelitujeme a DOPORUČUJEME.

manželé Filipovi, Příbor, únor 2011

Děkujeme, jsme rádi, že jste si vybrali naší firmu. Přejeme příjemné bydlení.

Z. Harabiš

Pro stavbu cihlového rodinného domu v Příboře jsem potřeboval zajistit dodavatele střechy. Z několika nabídek jsem si vybral firmu Dřevostavby Harabiš nejen pro jejich příznivou nabídku, ale také proto, že jsem s touto firmou již dříve spolupracoval a byl jsem s ní velice spokojen. I tentokrát byla konstrukčně náročná střecha včetně rozlehlého přístřešku provedena v termínu a dle mých (náročných) představ. Na pracovnících firmy Dřevostavby Harabiš oceňuji jejich profesionalitu, schopnost nalézt optimální řešení a snahu vyhovět zákazníkům. V listopadu 2009 byly dokončeny pokrývačské práce a nyní jsem si u p. Harabiše objednal kompletní zateplení střechy včetně vnitřního dřevěného obložení podkroví.

Ing. Daniel Žárský, Příbor, leden 2009

Moc děkujeme, střecha byla opravdu konstrukčně náročná, ale nic, co bychom nezvládli.

Z. Harabiš

Velmi rád bych tímto vyjádřil svůj názor na práci společnosti Dřevostavby Harabiš s.r.o. Náš sen o dřevěné stavbě jsme začali realizovat letos (2009) koncem měsíce března, kdy byly zahájeny výkopové práce. Po zvládnutí spodní stavby (kompletní podsklepení), která byla prováděna v celkem složitých geologických podmínkách (vysoká hladina podzemní vody) zahájil pan Harabiš se svým týmem hrubou stavbu objektu koncem měsíce června. Stavbu prováděli i přes velmi nepříznivé počasí cca 10 dnů. (pouze jeden den nepršelo). Okna a dveře, včetně rastrů na zateplení provedl p. Harabiš se svým týmem koncem měsíce října. Dosud nemám žádných výhrad a s prací společnosti jsem spokojen, neboť p. Harabiš svým zákazníkům vychází maximálně vstříc při řešení různých detailů a „výmyslů“ zákazníků.

Ing. Kamil Podzemský, Ph.D ,Sušice, prosinec 2009

Děkujeme za krásné hodnocení , stavba se povedla . Vždy potěší, že jsou naši klienti spokojení s naší prací.

Zdeněk Harabiš

Rodinný dům jsme začali stavět v březnu 2007 a v listopadu 2007 jsme se stěhovali do hotového domu. Některé dokončovací práce jsme si dělali sami (plovoucí podlahy, dlažby..). Kdybychom i tyto práce řešili přes „Dřevostavby Harabiš“, stěhovali bychom se určitě dříve. Máme dům „Renek 1“ a jsme s ním velice spokojeni. Bydlíme zde se 2dětmi a dům nám plně vyhovuje. S firmou Dřevostavby Harabiš jsme neměli žádné problémy. Vše bylo provedeno včas, různé možné stavební úpravy jsme dělali i během stavby. Firmu Dřevostavby Harabiš můžeme všem váhajícím doporučit. P. Harabiš s námi vždy jednal seriózně a narovinu. Výhodou této stavby byla rychlá výstavba a možnost okamžitého nastěhování. (což pro nás bylo také rozhodující, protože do hotového domku jsme se stěhovali již s 8měsíčním synem).

Eva a Petr Šprlovi, Rybí, prosinec 2009

Velmi děkujeme za krásné a pozitivní hodnocení naší práce.

Z.Harabiš

Po delším hledáni na Internetu, ne jen CZ ale i v Rakousku, SK, PL, RU, DE jsem si vybral několik adres (Kolem 20) a začal jsem je kontaktovat i navštěvovat. Některé firmy jak zjistili ,že jsem cizinec, tak měli velký zájem a ceny domů se začali vytahovat do výšky. Ve finále zůstala jenom Fa. Harabis,bylo s nimi perfektní jednaní, nabídka byla v mých představách. Tak jsem se rozhodl pro Fa. Harabis. Dům byl postaven v roce 2007 -2008. Musím říct,že jsem se dobře rozhodl a ničeho nelituji , můžu tuto firmu jen doporučit. Slušné ceny, dodržení termínu, perfektní jednaní, kvalitní práce, jsem moc spokojen. Co můžu ještě doporučit, je zateplit dům ovčí vlnou , kvůli dýchaní stěn.

Josef Supparitsch, Vídeň, listopad 2009

Také děkujeme za milé hodnocení, jsme rád, že jste si vybral nás a důvěřoval nám po celu dobu výstavby. Stavět v Rakousku bylo pro nás potěšením. Přejeme pohodlné bydlení.

Za tým firmy Zděnek Harabiš

Původně jsme zamýšleli stavbu provádět subdodavatelsky. Po provedení základní desky jsme se rozhodli realizovat hrubou stavbu firmou Dřevostavby Harabiš. Vedli nás k tomuto rozhodnutí tyto důvody: přímého jednání od prvních nabídek, jasná specifikace činnosti a termínu, reference získané od jejich zákazníků a také komfortního bydlení v ekologické dřevostavbě. Po provedení hrubé stavby a několika jednáních s dalšími potenciálními dodavateli jsme se rozhodli na doporučení nezávislého stavebního dozoru pokračovat ve stavbě s touto firmou. Tohoto rozhodnutí prozatím nelitujeme. Dnes je stavba před dokončením.

Ing. Veronika Nečasová, Frýdlant n/Ostravici, listopad 2009

Děkujeme , moc si toho vážíme.

Z.Harabiš

Od pana Harabiše jsem si nechal v rove 2008 postavit hrubou stavbu BEN2. Dělám ve stavebnictví a pokud mám porovnat, tak tato firma je profesionální. S domluvou a realizací nenastal žádný problém. Můžu jen doporučit.

Baštinec, Kroměříž, duben 2009

Děkujeme, jsme rádi, že jste si vybral naší firmu. Roubenka je na velmi pěkném místě, přejeme Vám úspěšné dokončení stavby a pohodlné bydlení.

Zdeněk Harabiš

Chatu Ženklava od firmy Dřevostavby Harabiš jsem vybral po delším vyhledávání na internetu - rozhodujícím kritériem byl vzhled chaty, tloušťka stěn, velikost a také samozřejmě cena stavby, dopravy a montáže. To vše se dalo zjistit z jejich velmi přehledných webových stránek. Jak se ukázalo, byl to dobrý výběr. Perfektní jednání, vstřícnost k dodatečným úpravám a dodání všech možných i nemožných dokumentací, které požadoval stavební úřad. Chata byla postavena v tomto roce 2009, v krátké době po objednávce a vlastní montáž trvala jen dva dny. Chata je nejen pěkná na pohled, ale i pevná a stabilní, jsem opravdu spokojený. Hlavně mne překvapil maximální zájem ve všem vyhovět a proto tuto firmu všem zájemcům o podobné stavby vřele doporučuji.

J. Kanda, Pardubice

Jsme rádi, že jste spokojen s naší práci, Vždy to moc pětěší. Děkujeme.

Zdeněk Harabiš

Firmu můžeme jen doporučit. Vstřícné jednání a kvalitní práce.

B.Mrázková - zahradní domek, 2008

Děkujeme, Z. Harabiš

V roce 2008 jsme si nechali postavit dům od firmy Dřevostavby Harabiš.Byli jsme velice spokojeni a to jak s dodržováním termínů, tak (a to hlavně) s provedením stavby. Vycházeli vstříc našim požadavkům a celková spolupráce byla nadstandartní. Všem vřele doporučuji.

Milena a Leandre Glinzovi, Ostrava-Plesná

Děkujeme za milé hodnocení , jsme rádi, že jste byli spokojení. Přejeme příjmené bydlení ve Vaší roubence.

Za tým firmy Dřevostavby Harabiš, Z. Harabiš