+420 608 750 703

O firmě

Dřevostavby Harabiš s.r.o

Společnost Dřevostavby Harabiš s.r.o je dodavatel roubených domů, chalup a chat. Má vlastní projekci, proto je budoucím stavebníkům plně k dispozici projektant s dlouholetou zkušeností, který dle přání zákazníka navrhne dům přesně podle jeho představ a možností. Každý dům u nás je originál.

Historie společnosti

Firma Dřevostavby – Zdeněk Harabiš se zabývá výrobou a realizací srubových staveb od roku 2001. S narůstajícím počtem zakázek založila firma v roce 2009 společnost Dřevostavby Harabiš,s.r.o. Stavby realizujeme po celé republice i v zahraničí.

Konstrukční systém

K realizaci srubové stavby používáme 2 základní konstrukční systémy:

  • Jednoplášťové stavby jsou vyráběny z lepeného smrkového hranolu DUO TRIO o tloušťce 200, 250 a 280mm.
  • Dvouplášťové stavby jsou vyráběny z lepeného smrkového hranolu DUO TRIO o tloušťce 100, 150, 200 a 250mm a konopné izolace 100mm o celkové tlošťce stěny 300 až 450mm.

Tyto trámy obvodových a popřípadě vnitřních stěn se podélně spojují dvojitou nebo trojitou perodrážkou pro dokonalou těsnost mezi trámy. Trámy jsou v rohu spojeny rybinovým spojem nebo křížovým spojem. Krovy jsou vyrobeny z lepených, smrkových profilů KVH. Stropní trámy a ostatní konstrukční prvky jsou vyrobeny z lepených, smrkových profilů BSH.

Energetické parametry

Vzhledem k výborným izolačním vlastnostem dřevěných konstrukcí doplněných o izolační materiály jak z minerálních tak z čistě přírodních materiálů, dosahujeme již u standardního provedení staveb parametrů nízkoenergetických domů.

Záruka kvality

  • provázáním naší projektové kanceláře s výrobou a samotnou montáží stavby je zaručena trvalá kontrola provedení a kvality naší práce a možnost rychlého jednání na přání zákazníka i při samotné výstavbě.
  • dřevěné konstrukce stěn jsou výhradně vyráběny ze lepených materiálů což zaručuje jejich stálost (nedochází k jejich dalšímu sesychání, tvarovým - objemovým změnám a deformacím)
  • kvalitu a přesnost výroby zaručuje využití nejnovějších CNC obráběcích strojů
  • kvalitu samotné výstavby zaručuje dlouholetá praxe našich proškolených zaměstnanců
  • kvalita vybraných dodavatelů certifikovaných materiálů
  • záruka 5 let, záruční a pozáruční servis

Sídlo firmy

Lubina,Kopřivnice

Dle telefonické dohody možnost průběžných návštěv realizovaných staveb v různém stádiu výstavby nebo možnost shlédnutí RD po víceletém bydlení a užívání stavby.