Loading...

Vyjádření klientů

Stavba chaty včetně natření interiérů a exteriérů proběhla v podstatě za 4 dny. Nutno podotknout, že takřka po celou dobu pan Harabiš a jeho kolegové pracovali za nekončícího deště. Je výborné, že  jsme s přípravou stavby a papírováním měli minimální starosti a vše zařídila paní projektantka. Firmu Dřevostavby Harabiš mohu doporučit.
František , Plzeň, 2016

“Nejvíce na práci firmy Dřevostavby Harabiš oceňujeme osobní přístup majitele a jeho zaměstnanců, ochotu přizpůsobení se specifickým požadavkům zákazníka a detailní vysvětlení všech “pro a proti”, vč. doporučení nejlepšího technicko-komerčního řešení. Přímočarý a otevřený styl jednání může být pro někoho poněkud zvláštní, nicméně v našem případě se maximálně osvědčil. Ono je rozdíl jednat s majitelem firmy, který se osobně pohybuje na všech svých stavbách, nebo s někým, kdo většinu času sedí v kanceláři a v teple popíjí kávu …vše má své a výběr vhodného dodavatele si každý musí pečlivě zvážit sám. Závěrem bychom rádi dodali, že rozsah domluvených prací na naší stavbě byl proveden v dohodnutém termínu, rozpočtu a bez vad. Hodně štěstí při výběru dodavatele a vlastní stavbě! František a Eva, Plzeň, 2016“


Jelikož nemám dobré zkušenosti s velkými firmami (kde pravá ruka neví, co dělá ta levá), velmi oceňuji jednání a domluvu přímo s majitelem firmy panem Harabišem (žádní zástupci nebo prostředníci), který přijel osobně obhlédnout místo budoucí stavby a na místě navrhl nejlepší řešení. Díky bezproblémové komunikaci šlo vše hladce a chata díky precizní práci montážnímu týmu během jediného dne stála.  Co víc si přát.

K. Sedlák, Vyškov, květen 2016

Dobrý den  pane Harabiš,

ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za výbornou spolupráci při realizaci naší chaty u Sázavy a napsala k tomu pár vět. Vaše společnost nás oslovila již na Veletrhu dřevostaveb a vzhledem k pozitivnímu přístupu pana Harabiše už na výstavě, jsme si velmi přáli, abychom mohli navázat spolupráci právě s vaší společností. Milým překvapením pro nás byla obrovská vstřícnost v dalších jednáních oproti ostatním firmám a hlavně ochota vyjít vstříc ne úplně standardním požadavkům a dohodám. Pan Harabiš nás před podpisem smlouvy pozval na prohlídku rozestavěného srubu, kde nám vše ochotně vysvětlil a následně poradil i s doděláním elektra a podobně. Domluvený termín realizace vyšel přesně na slíbený den a realizace proběhla v elmi rychle a pro nás bezproblémově. Ač se jednalo \"pouze \"o stavbu chaty, neměli jsme ani v nejmenším pocit, že by nám byla věnována menší péče než při stavbě domu. S přítelem se pohybujeme oba ve stavebnictví a musíme říct, že bychom si přáli,aby takových firem bylo jenom víc a víc. Vřele vás všude chválíme a doporučujeme.

Přejeme vám hodně dalších spokojených zákazníků a ať se vám práce daří jako doposud!

 Marcela Straková a Milan Kandalík ( stavba září 2015)

Poděkování za realizaci střechy.

Tímto krátkým textem bychom chtěli s manželkou poděkovat firmě Dřevostavby Harabiš, za realizaci střechy na našem rodinném domě. Od počátku zakázky jsem byl ušetřen jakýchkoliv zbytečných starostí s ní. Střechu jsme si nechali zhotovit na klíč, kde  pan Harabiš navrhl řešení výroby dřevěných vazníků, výběr materiálu, dopravy a realizace. Naše jediná starost byla vybrat barvu a typ střešní tašky. Samotná realizace probíhala rychle a bez zbytečných zdržení.Po realizaci nám nezůstal přebytečný materiál, ve kterém bychom měli utopené finance. Celkově hodnotím zkušenost s firmou velmi pozitivně a děkujeme všem zaměstancům firmy za realizaci.

Manželé Vandlíkovi, obec Albrechtičky.

říjen 2015 

Dobrý den pane Harabiši,

chtěl jsem Vám vyjádřit naše neskonalé díky za skvěle provedenou práci. Sice jsem u toho nebyl, ale dle svědectví mé matky Vaši zaměstnanci pracovali velmi pilně a neuvěřitelně rychle, takže si zaslouží nejen naše uznání a obdiv, ale i pochvalu do Vás.

Zůstávám s pozdravem a s mnoha díky

PhDr. Tomáš Baletka, PhD. 

červenec 2015

Po narození vnoučete jsme se začali zajímat o možnost přestavět naši dosloužilou dřevěnou
chatku u Prahy na moderní a pohodlné místo pro víkendový a letnípobyt tří generací. Pro dřevostavby jsme měli odjakživa slabost a tak začalo hledání inspirace na webu. Brzy jsme narazili na rodinnou firmu Harabiš a na jejíchstránkách i na referenční projekt dřevostavby, který nám vyhovoval jak svou základní dispozicí, tak i rozměrově. Rychle jsme si domluvili návštěvy jak realizacenámi předvybraného typu dřevostavby, tak na nedalekém právě rozpracovaném objektu, kde nás doslova fascinoval tým pana Harabiše přímo v akci přidokončovacích pracích.Pak jsme už zajeli na poslední referenci přímo k Harabišům do Lubiny a začali spolupracovat na projektu i ten nám firmazprostředkovala v rámci dodávky na klíč. Naše představa byla jasná příští velikonoce by měl být objekt kompletně hotový... Řízení na stavebním úřadě trvalo odost déle, než jsme původně předpokládali, tak jsme tuto fázi využili k rychlému vybudování zahradního domku stejnou základní \"harabišovskou\" technologií.Když už jsme nakonec nezbytný papír s razítkem v červenci dostali, začali jsme se základovou deskou (tu nám zajišťoval místní dodavatel) a v polovině září užnastoupil pan Harabiš a vše začalo jít rychle dopředu. I s nezbytnými technologickými pauzami a v obvykle dost nepříznivých povětrnostních podmínkách jsme skutečně mohli týden před letošními Velikonoci podepsat závěrečný předávací protokol – a začít se kochat kvalitně provedeným dílem: roubenkou pro třigenerace, která v sobě při tradičním vzhledu skrývá moderní technologie a pohodlí nového století. Jsme s výsledkem moc spokojeni a celému týmu kolem panaHarabiše děkujeme za vzorně provedené dílo na klíč, za trpělivé zohledňování našich možná nezvyklých přání a za celkový vstřícný a odpovědný přístup k zákazníkovi. Díky !

Skolkovi, duben 2014

 

Ráda bych touto cestou poděkovala společnosti Dřevostavby Harabiš za návrh řešení, zhotovení, realizaci a montáž mého dřevěného domečku u Chlumce nad Cidlinou. Nejsem zvyklá psát reference, ba naopak, reference podobného typu vůbec nepíši, ale v případě společnosti pana Harabiše nemohu jinak. Celá naše spolupráce byla vyjádřením skutečné profesionality celé jeho společnosti. Od zhotovení projektu až po usazení stavby na pevné základy proběhlo vše bez nejmenších problémů. Společnost pana Harabiše mohu jen a jen vřele doporučit.

Jolana Raisová  , Únor 2014    

Firma pana Harabiše mě zaujala už svými stránkami. Nádherné srubové domečky, které dýchají pohodou již z fotek, o takovém jsem vždy snila. Po intenzivním hledání, byli jediní, kteří měli profesionální stránky s podrobným popisem, vysvětlením technologií, nafocením postupů staveb atd. a důležité - ukázky nacenění domů, detailně rozpracované po částech. Většina firem má na stránkách jen cenu hrubé stavby, stavby na klíč a pak výzvu „kontaktujte nás pro bližší údaje“, a to potenciálního klienta stojí neskutečně času, dopisování, telefonování a ježdění, aby zjistil podrobnější informace. Při spolupráci s panem Harabišem jsme velice ocenili naprosto rovné a vstřícné jednání, pružnost a rychlost, se kterou nabízí jednotlivá řešení a návrhy stavby. Právě jsme ve fázi zařizování hotového domečku snů a jsme naprosto spokojeni. Je krásný, precizně provedený a nejen my, ale každý, kdo přijde na návštěvu, říká, že se v něm cítí moc dobře. Jsme vděční, že jsme našli a že vůbec ještě existuje někdo s puncem „starých kvalitních řemeslných časů“ ve všech směrech, svým jednáním, kvalitou práce, spolehlivostí, rychlostí. Sledování růstu našeho domečku jsme si tak mohli díky firmě pana Harabiše vychutnat opravdu s radostí, bez nervů, bez starostí, s důvěrou a splněním všech domluvených věcí. Celý jeho tým je dokonale sehraný a šikovný a tímto jim přejeme, ať se jim jejich krásné řemeslo nadále daří, stále je těší a ať se nikdy nenechají strhnout pokaženým příkladem českého stavebnictví šití horkou jehlou, ať si zachovají svoji unikátnost!

M.Vajnerová  (červenec 2013)

Když jsme po dvouletém hledání narazili na firmu Zdeňka Harabiše, netušili jsme jak bezproblémová a příjemná spolupráce nás čeká. Jako každý stavebník na počátku s notnou mírou hrůzy a nejhorších očekávání na základě špatných zkušeností stavebníků, kteří stavěli subdodavatelsky, jsme firmu kontaktovali, a musíme říci, že zkušenost s firmou Dřevostavby Harabiš nás víc než pozitivně zaskočila. Již od počátku nás pan Harabiš velmi otevřeně nechal nahlédnou tzv. do kuchyně firmy, pozval nás na právě realizovanou stavbu, vše potřebné vysvětlil, přispěl radami a doporučil kontakt na předchozí spokojené zákazníky. Ač jsme zpočátku nevěřili, že sekce hodnocení zákazníků na stránkách firmy může být reálná, můžeme říci s velkou radostí, že jsme dalšími spokojenými zákazníky této firmy. Velmi oceňujeme seriozní a naprosto profesionální přístup firmy Dřevostavby Harabiš, která se s kompletní péčí postarala o naši stavbu na klíč, ať již cennými radami při tvorbě projektu a vizualizace, tak i pružnou reakcí na naše mnohdy velmi těžko realizovatelná \"zlepšení\" v průběhu stavby. Co však oceňujeme nejvíc, je především kvalita provedené práce, která je vidět v preciznosti každého detailu, kterým se dnes, kdy píšeme tento názor, můžeme znovu a znovu spokojeně kochat již v hotovém domě. Nelze nevyzdvihnout ani přesnost v dodržení termínu dokončení stavby a dohodnuté ceny domu a konečně velmi přátelský přístup celé firmy a především pana  Harabiše. S potěšením můžeme říci, že stavět s touto firmou byla radost, a pan Harabiš má být na co hrdý. Firmu Dřevostavby Harabiš můžeme všem jen doporučit.

 

Manželé Rakošanovi - duben 2013

 

[1] 2 3

Dřevostavby Harabiš, s.r.o.
Lubina 520, 742 21 Kopřivnice

Tel: +420 608 750 703

Vyrábíme dřevostavby a zahradní domky,
které mají charakter. Své kouzlo mají i naše
srubové domy. Zahradní domky jsou levné,
rychle se staví a zároveň jsou ekologické. Proto
doporučujeme naše dřevostavby.

Zajímavosti Partneři Články | Zdravotní matrace Zateplení Svet-drevostavby.cz Tepelná čerpadla Čerpadla Rekonstrukce bytového jádra Zateplení fasád Krby a kamna Šimeček Zemní práce Značkovací sprej Magazín o bydlení a zahradě Krby Dvořák Nové bydlení Bydlení Papírové krabice Lepidlo na dlažbu Hotel Beskyd Ubytování Trojanovice Dřevostavby Stínící žaluzie Ostrava. Hitachi Montované dřevostavby Obývací pokoje dřevěná okna zahradní krby Forward Plynové kotle Výrobce dřevěných podlah Lepiace pásky

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.