Loading...

Vnitřní nátěry stěn a stropů

Doporučený nátěrový systém: TEKNOCOAT AQUA 1848

  • Důležité! Pod vodou ředitelný nátěr nesmí být použito fungicidní napouštělo z důvodů snížení přilnavosti nátěru k povrchu. TEKNOCOAT AQUA je interiérový vodou ředitelný lak na akrylátové bázi, který se používá jako základní i vrchní nátěr.
  • Natírá se na nenatřený přebroušený povrch, použitý smirek o zrnitosti P80 až P120. Vlhkost podkladu nesmí být vyšší než 12% a teplota při aplikaci by neměla být nižší než 15°C.
  • Doporučujeme! 1. vrstvu nátěru zředit cca 20% vody. Tuto napouštěcí vrstvu není vhodné stříkat vzhledem k malé hustotě materiálu a případného stékání na svislých plochách. Doporučený štětec s polosyntetickou nebo syntetickou štětinou a třepenými konci.
  • 2. vrstva nátěru, zředit maximálně 5% vody, pro lepší rozliv. U této vrstvy je již možné stříkat nebo natírat stejným štětcem.
  • Pauzy mezi jednotlivými vrstvami, v rozmezí 2 hod. až 7 dní.
  • Vydatnost laku cca 8-12 m2/L dle savosti dřeva.
  • Doporučujeme! Přebroušení jednotlivých vrstev kromě finální, použití smirek o zrnitosti P180 až P240.
  • Čištění nástrojů! Voda.

Dřevostavby Harabiš, s.r.o.
Lubina 520, 742 21 Kopřivnice

Tel: +420 608 750 703

Vyrábíme dřevostavby a zahradní domky,
které mají charakter. Své kouzlo mají i naše
srubové domy. Zahradní domky jsou levné,
rychle se staví a zároveň jsou ekologické. Proto
doporučujeme naše dřevostavby.

Zajímavosti Partneři Články | Zdravotní matrace Zateplení Svet-drevostavby.cz Tepelná čerpadla Čerpadla Rekonstrukce bytového jádra Zateplení fasád Krby a kamna Šimeček Zemní práce Značkovací sprej Magazín o bydlení a zahradě Krby Dvořák Nové bydlení Bydlení Papírové krabice Lepidlo na dlažbu Hotel Beskyd Ubytování Trojanovice Dřevostavby Stínící žaluzie Ostrava. Hitachi Montované dřevostavby Obývací pokoje dřevěná okna zahradní krby Forward Plynové kotle Výrobce dřevěných podlah Lepiace pásky

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.