Loading...

Srubové domy

Srubové domy a roubené domy se vyrábějí z vysušeného dřeva a to buď z lepeného nebo masivního. Kromě rychlé realizace přispívá ke zvyšující oblibě srubových a roubených domů i jejich členitý a prostorový interiér. Finské sruby jsou dnes dle našeho názoru mnohem lepší alternativou běžně používaným stavebním konstrukcím. Oproti roubeným domům které jsou v cenově vyšší kategorii. Proto volba mezi finským, srubovým rodinným domem a roubeným rodinným domem je pro naše zákazníky někdy složitá, přičemž oba dva konstrukční systémy mají své výhody a kouzlo.

Srubové domy a jejich výhody

Srubové domy nabízejí především vynikající poměr ceny a funkce. Z dalších výhod srubových domů je také ekologičnost – převážná část srubových domů je vyráběna z obnovitelných zdrojů. Vynikající jsou také zvukové a tepelně-izolační vlastnosti dřeva. Stavíme dřevěné domy, protože jsme přesvědčeni o tom, že neexistuje lepší stavební materiál.

Každý typ srubového domu je v několika variantách, u každé varianty daného typu naleznete cenu , popis místností, rozměry a půdorysy domu. Jakýkoliv typ domu je možné na přání zákazníka upravit tak, aby vyhovoval jeho představám.

typ Alf

typ Alf

Kategorie 3 až 4 +KK Podlahová plocha 99 až 116 m2

typ Andre

typ Andre

Kategorie 5+KK Podlahová plocha 129 až 140 m2

typ Ken

typ Ken

Kategorie 3+KK Podlahová plocha 65 m2

typ Ben

typ Ben

Kategorie 3+KK Podlahová plocha 66 až 74 m2

typ Eda

typ Eda

Kategorie 4 AŽ 5 + KK (+1) Podlahová plocha 113 až 127 m2

typ Charli

typ Charli

Kategorie 5+KK Podlahová plocha 113 m2

typ Renek

typ Renek

Kategorie 5+KK (+1) Podlahová plocha 113 m2

typ Tom

typ Tom

Kategorie 4+KK (+1) Podlahová plocha 88 až 113 m2

typ Senior

typ Senior

Kategorie 2+KK Podlahová plocha 40 až 41 m2

Dřevostavby Harabiš, s.r.o.
Lubina 520, 742 21 Kopřivnice

Tel: +420 608 750 703

Vyrábíme dřevostavby a zahradní domky,
které mají charakter. Své kouzlo mají i naše
srubové domy. Zahradní domky jsou levné,
rychle se staví a zároveň jsou ekologické. Proto
doporučujeme naše dřevostavby.

Zajímavosti Partneři Články | Zdravotní matrace Zateplení Svet-drevostavby.cz Tepelná čerpadla Čerpadla Rekonstrukce bytového jádra Zateplení fasád Krby a kamna Šimeček Zemní práce Značkovací sprej Magazín o bydlení a zahradě Krby Dvořák Nové bydlení Bydlení Papírové krabice Lepidlo na dlažbu Hotel Beskyd Ubytování Trojanovice Dřevostavby Stínící žaluzie Ostrava. Hitachi Montované dřevostavby Obývací pokoje dřevěná okna zahradní krby Forward Plynové kotle Výrobce dřevěných podlah Lepiace pásky

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.