Loading...

Profil společnosti

Společnost Dřevostavby Harabiš s.r.o je dodavatel srubů, rodinných domů a chat. Má vlastní projekci, proto je budoucím stavebníkům plně k dispozici projektant s dlouholetou zkušeností v oboru dřevostaveb, který dle přání zákazníka navrhne dům přesně podle jeho představ a možností. Každý dům u nás je originál. Společnost má vlastní výrobu, projekci a montáž a tím ručí za kvalitní a dobře odvedenou práci pod jednou společností.

Historie společnosti

Firma Dřevostavby – Zdeněk Harabiš se zabývá výrobou a realizací srubových staveb od roku 2001. S narůstajícím počtem zakázek založila firma v roce 2009 společnost Dřevostavby Harabiš,s.r.o. Stavby realizujeme po celé republice i v zahraničí a doposud máme za sebou více jak 60 realizací srubů a rodinných domů.

Konstrukční systém

K realizaci srubové stavby používáme 3 základní konstrukční systémy :

 1. srubová stavba se zateplením – vysušené 4 stranně opracované masivní smrkové popř. lepené borovicové hranoly (v tloušťkách 68, 98 mm), obvodové stěny jsou zatepleny minerální izolací s vnitřním obkladem palubkou v profilu srubu ,popř. sádrokartonovou deskou.
 2. srubová stavba jedno plášťová – lepené 4 stranně opracované borovicové popř. masivní cedrové hranoly (v tloušťkách 196 mm)
 3. srubová stavba třívrstvá – obvodové stěny jsou složeny z lepených 4 stranně opracovaných borovicových hranolů tl. 96 mm (popř. masivní cedr), izolace z konopí tl. 100 mm a vnitřního pláště obvodové stěny z lepených 4 stranně opracovaných borovicových hranolů tl. 96 mm (popř. masivní cedr)

Energetické parametry

Vzhledem k výborným izolačním vlastnostem dřevěných konstrukcí doplněných o izolační materiály jak z minerálních tak z čistě přírodních materiálů, dosahujeme již u standardního provedení staveb parametrů nízkoenergetických domů.

Záruka kvality

 • provázáním naší projektové kanceláře s výrobou a samotnou montáží stavby je zaručena trvalá kontrola provedení a kvality naší práce a možnost rychlého jednání na přání zákazníka i při samotné výstavbě.
 • dřevěné konstrukce stěn jsou výhradně vyráběny ze sušených materiálů což zaručuje jejich stálost (nedochází k jejich dalšímu sesychání, tvarovým - objemovým změnám a deformacím)
 • kvalitu a přesnost výroby zaručuje využití nejnovějších CNC obráběcích strojů
 • kvalitu samotné výstavby zaručuje dlouholetá praxe našich proškolených zaměstnanců
 • kvalita vybraných dodavatelů certifikovaných materiálů
 • záruka 5 let , záruční a pozáruční servis

Vzorové domy / referenční stavby

 • sídlo firmy: Lubina,Kopřivnice
 • dle tel. dohody
     - možnost průběžných návštěv realizovaných staveb v různém stádiu výstavby
     - možnost shlédnutí RD po víceletém bydlení a užívání stavby

Přijeďte se k nám podívat, rádi Vás uvidíme

S pozdravem majitel a jednatel firmy
Zdeněk Harabiš

Dřevostavby Harabiš, s.r.o.
Lubina 520, 742 21 Kopřivnice

Tel: +420 608 750 703

Vyrábíme dřevostavby a zahradní domky,
které mají charakter. Své kouzlo mají i naše
srubové domy. Zahradní domky jsou levné,
rychle se staví a zároveň jsou ekologické. Proto
doporučujeme naše dřevostavby.

Zajímavosti Partneři Články | Zdravotní matrace Zateplení Svet-drevostavby.cz Tepelná čerpadla Čerpadla Rekonstrukce bytového jádra Zateplení fasád Krby a kamna Šimeček Zemní práce Značkovací sprej Magazín o bydlení a zahradě Krby Dvořák Nové bydlení Bydlení Papírové krabice Lepidlo na dlažbu Hotel Beskyd Ubytování Trojanovice Dřevostavby Stínící žaluzie Ostrava. Hitachi Montované dřevostavby Obývací pokoje dřevěná okna zahradní krby Forward Plynové kotle Výrobce dřevěných podlah Lepiace pásky

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.