Loading...

Proč stavby od nás?

Zkušenosti – záruka kvality

Firma Dřevostavby – Zdeněk Harabiš se zabývá výrobou a realizací srubových a roubených staveb od roku 2001. S narůstajícím počtem zakázek založila firma v roce 2009 společnost Dřevostavby Harabiš,s.r.o.

Stavby realizujeme po celé republice i v zahraničí a doposud máme za sebou více jak

80 realizací srubů a rodinných domů.

Více v profilu společnosti...

Používání moderní technologie a kvalitního materiálu

Dřevěné konstrukce jsou vyráběny výhradně ze SUŠENÉHO MATERIÁLU, což zaručuje jejich tvarovou stálost. Pro výrobu se používají CNC obráběcí stroje.

Pro projektování dřevostaveb používáme a vlastníme program Dietrich´s, který byl speciálně vyvinut pro výrobu dřevostaveb všeho druhu. Naši zaměstnanci tak procházejí 1x ročně školením.

Reference našich klientů

V naší fotogalerii dřevostaveb je možné shlédnout bezpočet ukázek naší práce a v sekci "Vyjádření klientů" si přečíst spokojenost našich zákazníků, rady či zkušenosti s bydlením ve dřevostavbách námi postavených.

Každý dům či chata je od nás ORIGINÁL, stavíme na přání zákazníka, přijeďte se na nás podívat, chtějte vidět materiál či rozestavěnou stavbu, rádi Vás provedeme.

Naše firma upřednostňuje osobní přístup k zákazníkovi po celou dobu jednání od projektu až po předání stavby.

Dřevostavby Harabiš, s.r.o.
Lubina 520, 742 21 Kopřivnice

Tel: +420 608 750 703

Vyrábíme dřevostavby a zahradní domky,
které mají charakter. Své kouzlo mají i naše
srubové domy. Zahradní domky jsou levné,
rychle se staví a zároveň jsou ekologické. Proto
doporučujeme naše dřevostavby.

Zajímavosti Partneři Články | Zdravotní matrace Zateplení Svet-drevostavby.cz Tepelná čerpadla Čerpadla Rekonstrukce bytového jádra Zateplení fasád Krby a kamna Šimeček Zemní práce Značkovací sprej Magazín o bydlení a zahradě Krby Dvořák Nové bydlení Bydlení Papírové krabice Lepidlo na dlažbu Hotel Beskyd Ubytování Trojanovice Dřevostavby Stínící žaluzie Ostrava. Hitachi Montované dřevostavby Obývací pokoje dřevěná okna zahradní krby Forward Plynové kotle Výrobce dřevěných podlah Lepiace pásky

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.