Loading...

Články

Prodej bytu zprostředkovaný realitní kanceláří

Chystáte se prodat, či uvažujete o prodeji, Vašeho bytu, domu, pozemku, chaty, chalupy nebo komerčních prostor? Nevíte si rady a děsí Vás představa, že při prodeji bytu v Plzni přijdete o nemovitost i peníze tím, že naletíte?


Rodinné domy a byty na Zlínsku

V dnešní době si každý z nás velice váží čistého ovzduší a životního prostředí, které je jedním z předpokladů zdravého životního stylu. V České republice patří k nejzdravějším krajům Zlínsko. Je to dáno absencí průmyslových exhalací a krásnou zalesněnou přírodou. Proto je život na Zlínsku velice příjemný jak díky přírodním podmínkám, tak i občanskou vybaveností v samotném Zlíně i dalších městech a obcích.


Parapet je důležitý detail

Ačkoliv se to nemusí na první pohled zdát, celkový dojem vašich oken ve velké míře vytváří i parapet. Ten může velmi výrazně ovlivnit konečný vzhled oken a zároveň okna také chrání před nepřízní počasí. Pokud se tedy budete rozhodovat, jaké parapety pořídit, určitě byste si měli nechat poradit od odborníků.


Nová technologie ve stavebnictví- lité podlahy! Kvalitní provedení a rychlost pokládky zaručena!

Přemýšlíte o renovaci podlah nebo stavíte rodinný dům? Vaším snem je dokonale rovná podlaha? Nechte si od nás poradit. Firma Tomáš Mikšík - lité podlahy působí na trhu již od roku 2005. Její specializace je výhradně na tento typ výstavby, proto zaručuje vysokou profesionalitu, kvalitní provedení a její zaměstnanci disponují odbornými znalostmi v této problematice.


Dřevěné židle

Hledáte vhodné dřevěné židle do kuchyně, haly, zimní zahrady nebo společenské místnosti? Společnost Arris spol s r. o pro vás má velkou škálu dřevěných židlí a dalšího sedacího nábytku vhodného do kanceláří i do domácnosti. Na výběr máte mnoho dřevěných židlí různých velikostí i barevných kombinací. Nabízí celodřevěné židle s čalouněným sedákem.


Vánoční ozdobou mohou být i dveře

S blížícími se Vánocemi přichází úvahy o návštěvách, otevřených dveřích a teple domova. Ke svátkům neodmyslitelně patří i různé zdobení domovů, oken, dveří, zahrad a balkónů. Hezké zdobení vchodových dveří zejména pro kutilky můžeme najít třeba zde. Ke vchodovým dveřím - kromě věnců a světýlek (těch věnců se mimochodem v poslední době objevuje čím dál víc pravých, doma vyrobených z větví a odřezků, což je jen dobře) existuje ještě jedna možnost.


Lepicí pásky

V tomto článku vám představíme lepicí pásky v netradičním světle, a to jako výkonnou stavební pomůcku. Ač se to může jevit jako nepravděpodobné, lepicí pásky jsou třeba při stavbě domu velice častým a nenahraditelným pomocníkem. Kde tedy na stavbě domu můžete lepicí pásky najít? Zkusme se jen podívat na jakékoli stavbě kolem sebe a uvidíte, že lepicí pásky jsou použity prakticky všude.


Žaluzie v dřevostavbách

V každém obytném prostoru je zapotřebí ochrana proti příliš silnému slunečnímu záření, tzv. stínící technika. Jednou z nejpoužívanější a njúčinější ochranou jsou žaluzie v oknech. Žaluziíí je celá řada a i v dřevostavbách nebo srubových domech je jejich instalace možná a efektivní.


Dřevěné vs. hliníkové pergoly

Pergoly se staly součástí skoro každého rodinného domu. Zahradní pergola má mnohostranné využití, proto si ji pořizuje mnoho lidí. Patříte k těm, kteří uvažují o pořízení pergoly na svou zahradu? Díky pergole vytvoříte mezičlánek mezi domem a zahradou. Jste již rozhodnutí, že si objednáte kvalitní pergolu, jen nevíte, jaký materiál zvolit?


Střechy a okapy na dřevostabách

Každá stavba, a dřevostavby v tom nejsou vyjímkou, potřebuje kvalitní střechu a okapový systém pro odvod dešťové vody. Každá stavba má na střechu jiný požadavek, hlavní kritérium je, aby nosnost sněhu pro danou stavbu odpovídalo konstrukci celé střechy. Další – a neméně důležitý požadavek – je ten, aby daná střecha designově a materiálově odpovídala celé stavbě.

Dřevostavby Harabiš, s.r.o.
Lubina 520, 742 21 Kopřivnice

Tel: +420 608 750 703

Vyrábíme dřevostavby a zahradní domky,
které mají charakter. Své kouzlo mají i naše
srubové domy. Zahradní domky jsou levné,
rychle se staví a zároveň jsou ekologické. Proto
doporučujeme naše dřevostavby.

Zajímavosti Partneři Články | Zdravotní matrace Zateplení Svet-drevostavby.cz Tepelná čerpadla Čerpadla Rekonstrukce bytového jádra Zateplení fasád Krby a kamna Šimeček Zemní práce Značkovací sprej Magazín o bydlení a zahradě Krby Dvořák Nové bydlení Bydlení Papírové krabice Lepidlo na dlažbu Hotel Beskyd Ubytování Trojanovice Dřevostavby Stínící žaluzie Ostrava. Hitachi Montované dřevostavby Obývací pokoje dřevěná okna zahradní krby Forward Plynové kotle Výrobce dřevěných podlah Lepiace pásky

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.