Loading...

Nátěry vnitřních podlah

Doporučený nátěrový systém:
BONDEX URETHANE PARQUET VARNISH

  • URETHANE PARQUET VARNISH je interiérový podlahový lak na alkyd uretanové bázi, který se používá jako základní i vrchní nátěr.
  • Natírá se na nenatřený přebroušený povrch, použití smirek o zrnitosti P80 až P120. Vlhkost podkladu nesmí být vyšší než 12% a teplota při aplikaci by neměla být nižší než 10°C.
  • Doporučujeme! 1. vrstvu nátěru zředit cca 20% lakovým benzínem 1050 nebo ředidlem S 6006, z důvodu lepší nasákavosti do povrchu. Tato napouštěcí vrstva není vhodná stříkat, vzhledem k malé hustotě materiálu a případného stékání na svislých plochách.
  • Doporučený štětec s přírodní štětinou. 2. a 3. vrstvu nátěru můžeme ředit maximálně 5% lakového benzínu nebo ředidlem S 6006. Pauzy mezi vrstvami v rozmezí 24 hod. až 14 dní.
  • Vydatnost laku cca 10 m2/L při 1.vrstvě a 16 m2/L při 2.a 3.vrstvě.
  • Doporučujeme! Přebroušení jednotlivých vrstev kromě finální, použitý smirek o zrnitosti P180 až P240.
  • Důležité! Nátěrovou hmotu je třeba před aplikací důkladně promíchat. Tento nátěrový systém je možno použít i na vnitřní nátěry stěn a stropů ze dřeva, v tomto případě postačí 1.napouštěcí vrstva a 2.finální vrstva.
  • Čištění nástrojů: Lakový benzín, ředidlo S 6006

Dřevostavby Harabiš, s.r.o.
Lubina 520, 742 21 Kopřivnice

Tel: +420 608 750 703

Vyrábíme dřevostavby a zahradní domky,
které mají charakter. Své kouzlo mají i naše
srubové domy. Zahradní domky jsou levné,
rychle se staví a zároveň jsou ekologické. Proto
doporučujeme naše dřevostavby.

Zajímavosti Partneři Články | Zdravotní matrace Zateplení Svet-drevostavby.cz Tepelná čerpadla Čerpadla Rekonstrukce bytového jádra Zateplení fasád Krby a kamna Šimeček Zemní práce Značkovací sprej Magazín o bydlení a zahradě Krby Dvořák Nové bydlení Bydlení Papírové krabice Lepidlo na dlažbu Hotel Beskyd Ubytování Trojanovice Dřevostavby Stínící žaluzie Ostrava. Hitachi Montované dřevostavby Obývací pokoje dřevěná okna zahradní krby Forward Plynové kotle Výrobce dřevěných podlah Lepiace pásky

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.