Loading...

Mám zájem o stavbu

Mám zájem o stavbu srubového domu, jaký je postup?

 • jsem vlastníkem svatebního pozemku nebo mám již vyhlédnutý pozemek
 • mám představu o domě , sjednám si schůzku informativní s projektantem a panem majitelem na tel. čísle 608/750 703 v kanceláři v sídle naší firmy /nebo my dojedeme za Váma/, kde máte možnost vidět srubový dům v reálu, kde si probereme Vaše návrhy, poradíme, vezmeme Vás na stavbu domu- rozestavěného, aby jste si udělali představu o materiálu a o stavbě.
 • po získání údajů o pozemku / snímek pozem.mapy, geometrický plán, atd./ se domluvíme na prohlídce Vašeho pozemku abych mohli navrhnout studii domu.
 • pokud budete souhlasit se studií, můžeme začít pracovat na projektu, vyhotoví s e předběžná cenová nabídka a začne smluvní vzat mezi Vámi a společností
 • ohlášení stavby, zjištění potřebných vyjádření účastníků stavebního řízení dle pokynů stavebního úřadu a podáte žádost o stavební povolení . Doby vyřízení těchto úkonů se v lepších případech řídí několika týdny, ale může trvat i měsíce! V tomto všem je Vám projektant vždy nápomocen, během těchto úkonů proběhne i několik schůzek dle požadavků úřadů.
 • po nabití právní moci stavebního povolení či či platném ohlášení stavby se domluví termín zahájení stavby a dochází k podpisu smlouvy a složení I. zálohy .
 • samotná montáž hrubé stavby trvá cca: 10 dnů- složení II.zálohy
 • dále to již závisí na smlouvě, zda máte u nás objednanou jen hrubou svatbu či stavbu s oknama, střechou, či kompletní dům na klíč se zateplením.
 • doplatek je po předání díla dle smlouvy
 • celý tento prosec trvá cca 12-14 měsíců
 • smlouvy jsou rozdělené na části- hrubá stavba, střecha, zateplení, dokončovací práce a to z toho důvodu že je možné jakoukoliv etapu stavby dokončit a pozastavit .
 • zajistíme či poradíme Vám také v dalším výběru stavebních prvků či technologií ohledně srubových domů

Zálohy na RD: I. záloha – 50% , II.záloha – 45%, doplatek 5%

Dřevostavby Harabiš, s.r.o.
Lubina 520, 742 21 Kopřivnice

Tel: +420 608 750 703

Vyrábíme dřevostavby a zahradní domky,
které mají charakter. Své kouzlo mají i naše
srubové domy. Zahradní domky jsou levné,
rychle se staví a zároveň jsou ekologické. Proto
doporučujeme naše dřevostavby.

Zajímavosti Partneři Články | Zdravotní matrace Zateplení Svet-drevostavby.cz Tepelná čerpadla Čerpadla Rekonstrukce bytového jádra Zateplení fasád Krby a kamna Šimeček Zemní práce Značkovací sprej Magazín o bydlení a zahradě Krby Dvořák Nové bydlení Bydlení Papírové krabice Lepidlo na dlažbu Hotel Beskyd Ubytování Trojanovice Dřevostavby Stínící žaluzie Ostrava. Hitachi Montované dřevostavby Obývací pokoje dřevěná okna zahradní krby Forward Plynové kotle Výrobce dřevěných podlah Lepiace pásky

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.