Loading...

Dřevostavby

Žít v dřeveném rodinném domě je zcela zvláštní pocit, člověk v něm nejenom žije, ale prožívá své bydlení uvědoměleji. Dřevěné domy mají charakter, své kouzlo svou osobní notu. Vyzařují důvěru a připomínají, že člověk přírodu potřebuje, protože je mu v ní dobře. Snad žádný jiný materiál se tak nefalšovaně neosvědčil po celá staletí. Dřeva se používá i nyní v hojném množství, stejně jako generacemi před námi, jelikož je optimální jako stavební materiál.

Víme od několika našich zákazníků, že myslí více na přírodu a podle toho by chtěli také bydlet. Myslí při tom také na zdraví své rodiny, na příjemné teplé prostředí, na rozumné zacházení s energií, na smysluplné použití přirozených stavebních materiálů, na individualitu při plánování a zhotovování a v neposlední řadě na trvanlivost hodnot. Oceňují to, že když je potřeba, mohou "sami přiložit ruku k dílu" a že je dřevostavba v opravdovém slova smyslu nekomplikovanou zcela logickou konstrukcí, která si vystačí s málo různými přírodními materiály.

Nikde jinde než ve dřevě se nedá žít s takovou přirozeností. Optejte se lidí, kteří již dřevostavbu obývají, všichni Vám potvrdí, že bydlení v dřevěném domě uspokojí jejích skromnost i nároky. Ve zcela dřevěnémdomě je nepřekonatelné vnitřní klima jak v létě, tak i v zimě. Takovéto domy jsou oblíbeny především individualisty, jsou totiž výrazem spjatosti s přírodou, životním stylem, svou variabilností a trvalou hodnotou zároveň. Dřevěný dům se svou individualitou velmi dobře přizpůsobí rázu kraje. Vzhledem k časové tísni se dřevostavba stává realitou zvláště pro mladé rodiny, které potřebují rychle větší prostor. Dřevostavby lze lehce nastavovat, aniž by se radikálně zasahovalo do jejich základu.

Stavíme dřevostavby, protože jsme přesvědčeni o tom, že neexistuje lepší stavební materiál.

 

 

Jak postavit dům s co nejmenšími provozními náklady?
odpoveď zní: palivové dřevo a dřevostavba

Jeden příklad z reálného života. Paní J.K. na jaře postavila dřevostavbu se 100m2, kde měsíčně při topení moderními přímotopy stojí vytápění 1600 Kč měsíčně. Když pořídila obyčejné kamna na palivové dřevo, kde topí večer průměrně 4 hodiny denně, ušetří dalších 500 Kč měsíčně. Toto přitápení palivovým dřevem ji stojí sotva 2645 Kč ročně. Ušetří tak dalších 3355 Kč ročně přitápěním palivovým dřevem. Palivové dřevo nakupuje levně u firmy Drevo Morava z Brna. Prohlédněte si také jejich ceník palivového dřeva.

Dřevostavby Harabiš, s.r.o.
Lubina 520, 742 21 Kopřivnice

Tel: +420 608 750 703

Vyrábíme dřevostavby a zahradní domky,
které mají charakter. Své kouzlo mají i naše
srubové domy. Zahradní domky jsou levné,
rychle se staví a zároveň jsou ekologické. Proto
doporučujeme naše dřevostavby.

Zajímavosti Partneři Články | Zdravotní matrace Zateplení Svet-drevostavby.cz Tepelná čerpadla Čerpadla Rekonstrukce bytového jádra Zateplení fasád Krby a kamna Šimeček Zemní práce Značkovací sprej Magazín o bydlení a zahradě Krby Dvořák Nové bydlení Bydlení Papírové krabice Lepidlo na dlažbu Hotel Beskyd Ubytování Trojanovice Dřevostavby Stínící žaluzie Ostrava. Hitachi Montované dřevostavby Obývací pokoje dřevěná okna zahradní krby Forward Plynové kotle Výrobce dřevěných podlah Lepiace pásky

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy Dřevostavby Harabiš,s.r.o. obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.